19.03.2015
Презентація дитячої книги Ольги Тимофієвої «Колискова для сонечка»


Урочисте відкриття Всеукраїнського тижня дитячого читання розпочалося презентацією дитячої книги Ольги Тимофієвої «Колискова для сонечка», вірші для малят, що побачила світ цьогоріч у видавництві «Мандрівець» м.Тернопіль.

  «В цій книжечці зібралися цікаві пісеньки,
  Тут кіт живе із Радванки, і горобці-хвальки.
  У ній слони із Африки на плотиках пливуть – 
  Твої найкращі друзі у книжці цій живуть.
  Тож довго не барися ти, про друга не забудь
  І сторінками книжечки з ним вирушайте в путь!»

Книжка ще особлива тим, що містить диск, на якому записані пісні на слова О.О.Тимофієвої у виконанні учасників дитячої вокальної студії «Намисто», керівники – Тетяна і Сергій Раховські.

Ольга Тимофієва - українська поетеса, письменниця, педагог, психолог, журналіст та фото-художник. Вона посідає достойне місце на літературному Олімпі нашого краю, авторка багатьох поетичних збірок та цілої низки видань для дітей, які були представлені на книжковій виставці «І творчість, і натхнення, і любов…».

Юні читачі бібліотеки – учні 3-Б класу ЗОШ І ст. №1 з поглибленим вивченням англійської мови м.Ужгорода (вчитель Марина Омельянівна Манзулич) та народна артистка України, почесний громадянин Ужгорода, вчитель музики цієї ж школи Клара Василівна Попович-Лабик з радістю декламували вірші та заспівали пісні з книжечки «Колискова для сонечка».

На свято народження нової книги завітала художник-іллюстратор книги – Корнелія Коляджин – член молодіжного об’єднання Національної спілки художників України, яка розказала як народжуються художні образи та показала свої малюнки присутнім.

Вітальні слова на адресу пані Ольги прозвучали від прозаїка, поета, перекладача, голови Закарпатської організації Національної спілки письменників України Василя Петровича Густі.

Проректор з наукової та виховної роботи Закарпатського художнього інституту, доцент, кандидат філологічних наук Наталія Йосипівна Ребрик щиро відмітила: «У книзі «Колискова для сонечка» багато гумору, розваг, веселощів, пустотливих пригод, фантазійних образів, подій. А скільки всяких допитливих котиків, жабок, гусаків-горобців, півників-квочечок, ворон і сов! У ній – багато любові. А коли любов хлюпоче через край, вважає авторка, - дитя зростає і світ цей приголубить. Читаймо… Доторкнімося до Любові…».

Головний спеціаліст управління культури Закарпатської ОДА – Оксана Степанівна Дурунда зазначила, що необхідно поповнювати фонди книгозбірень краю такими яскравими, добрими, щирими книгами, як презентована.

Марина Омельянівна Манзулич зауважила, що плідна співпраця бібліотеки та школи є запорукою гідного виховання підростаючого покоління. Висловила вдячність працівникам бібліотеки за незабутню зустріч, яка дала можливість дітям познайомитися з Ольгою Олександрівною.

Завершальним акордом свята було створене символічне коло єднання, яке об’єднало не тільки дитячі серця, а і нашу велику, рідну неньку Україну.

Інна Хмара, заступник директора по роботі з дітьми.

01.06.2018

Країна Дитинства на планеті Земля. читати...

24.05.2018

Дітей Закарпаття та Харківщини єднає творчість. читати...

24.05.2018

Мандрівники за скарбами. читати...

23.05.2018

Прогулянка замком у Середньому. читати...

18.05.2018

Галопом по Європах. читати...

17.05.2018

Книга-фест-2018. читати...


Наша адреса:
Україна, Закарпатська обл., м. Ужгород, 88000,
вул. Волошина, 20; тел.: 3-35-15, 3-61-00,
Відділ обслуговування юнацтва: пров.Театральний,9; тел.: 3-50-57
e-mail: mail@zodub.uz.ua
Бібліотека працює:
9:00 - 18:00
Неділя: 10:00 - 16:00
Вихідний: субота