12.12.2017
Наше місто превеселе
Презентація книги Лідії Повх
12 грудня 2017 року у відділі обслуговування учнів 5-9 класів в рамках проекту "Все Закарпаття читає дітям" відбулась презентація нової книжки відомої письменниці нашого краю Лідії Повх. Це – збірка віршів "Наше місто превеселе", яка вийшла друком у видавництві "ІВА".
Вірші Лідії Повх для дітей вже давно стали всеукраїнським надбанням, їх люблять і з задоволенням декламують, а книги пані Лідії зайняли гідне місце в дитячих бібліотеках України. Нова збірка особлива: вона про Ужгород та маленьких ужгородців. Привітати поетесу з прем’єрою книги прийшли учні 5-А класу лінгвістичної гімназії ім. Т. Шевченка та поважні гості: Василь Густі, поет, перекладач, голова обласної організації НСПУ; Петро Ходанич, прозаїк, член Національної спілки письменників України, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України; викладачі та студенти 1-го та 3-го курсів спеціальностей "Інформаційної, бібліотечної та архівної справи" та "Бібліотечна справа" Ужгородського коледжу культури і мистецтв. Саме завдяки останнім презентація книги перетворилась на яскраве дійство (ведуча Аліна Фленько). Студенти змогли передати емоційну мозаїку кожного віршика і присутні легко впізнавали куточки рідного міста, про які так тепло написала поетеса. Поділився секретом як писався вірш "Мости" чоловік пані Лідії – Петро Ходанич, а Василь Густі назвав Лідію Петрівну одним з найблискучіших письменників краю, які пишуть для дітей, «в її особі, відмітив він – маємо визначну особистість для нашого краю».
Презентація книжки "Наше місто превеселе" пройшло напередодні свята Миколая. Передчуття цього свята всі гості відчули завдяки народній українській пісні "Ой, хто, хто Миколая любить" у чудовому виконанні народного вокального ансамблю коледжу (керівник Неля Швайгер, студенти хорового відділу Олена Усевич, Діана Давидова, Марія Фреган, Софія Танчинець, Юлія Азарова).
Колектив бібліотеки та Лідія Петрівна висловлюють щиру вдячність за співпрацю директору КВНЗ "Ужгородський коледж культури і мистецтв" Закарпатської обласної ради Наталії Шетелі та викладачам-методистам Марії Стойці, Михайлу Микулинцю, Марії Апшай.

Нателла Терещенко, завідувач відділу обслуговування учнів 5-9 класів.

01.06.2018

Країна Дитинства на планеті Земля. читати...

24.05.2018

Дітей Закарпаття та Харківщини єднає творчість. читати...

24.05.2018

Мандрівники за скарбами. читати...

23.05.2018

Прогулянка замком у Середньому. читати...

18.05.2018

Галопом по Європах. читати...

17.05.2018

Книга-фест-2018. читати...


Наша адреса:
Україна, Закарпатська обл., м. Ужгород, 88000,
вул. Волошина, 20; тел.: 3-35-15, 3-61-00,
Відділ обслуговування юнацтва: пров.Театральний,9; тел.: 3-50-57
e-mail: mail@zodub.uz.ua
Бібліотека працює:
9:00 - 18:00
Неділя: 10:00 - 16:00
Вихідний: субота